Stół Syriusz – chłodne, nowoczesne połączenie kolorów

Niebanalny stół Syriusz spodoba się miłośnikom nowoczesnych klimatów. Nie tylko forma jest tutaj ciekawa, ale także kolor, na którym uzyskany został efekt betonu, dzięki czemu stół zyskuje dość nietypowy, surowym wygląd. Stół Syriusz może stać w kuchni, jadalni i pokojach. Idealny do aranżacji nowoczesnych, loftowych, skandynawskich i niektórych klasycznych. Posłuży za praktyczny stolik kawowy, a w razie potrzeby można rozłożyć jego blat i zyskać więcej powierzchni podczas wspólnych posiłków.

Stół Syriusz jest zrobiony z dobrej jakości płyty laminowanej. Podstawa i blat mają kształt prostokąta, a noga jest prosta i stabilna. Dodatkowy blat chowany jest w nodze, co stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie. Nogę zdobi intrygujący dekor w białym kolorze, który wygląda po prostu jak wstawka z innego materiału, ale robi duże wrażenie. Kolory stołu to szary z efektem betonu i biały mat. Wymiary wynoszą: 76 × 80 × 120-160 cm.

Ten efektowny stół sprawdzi się w chłodnym wnętrzu kuchennym (np. w bieli), w odcieniach szarości aż do grafitu, ale również w żywych barwach. Pasuje do dodatków chromowanych i srebrnych.

Wymiary
Długość 120-160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 50 kg
Do pobrania