Stół Syriusz – oryginalny i nietuzinkowy design

Piękny i efektowny stół Syriusz jest wprost wymarzony do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Oprócz tego, odnajduje się również w aranżacjach nowoczesnych i klasycznych. Bez trudu dopasujesz go do różnych dodatków we wnętrzu oraz pozostałych mebli. Może stać w kuchni lub jadalni, ale najlepiej sprawdza się w pokojach, a szczególnie salonie. Przed rozłożeniem blatu może być po prostu ładnym stolikiem kawowym, a po rozłożeniu zyskujesz przestrzeń na więcej przekąsek, filiżanek i talerzyków.

Stół Syriusz jest wykonany z mocnej i wytrzymałej płyty laminowanej. Ma prostokątny blat i podstawę. Noga stelaża jest prosta i stabilna. Dodatkowy blat w innym kolorze chowany jest w nodze. Bardzo ciekawie prezentuje się efektowny dekor w postaci białej wstawki na nodze. Kolory stołu to dąb wotan i biały mat. Wymiary wynoszą: 76 × 80 × 120-160 cm.

Chociaż stół Syriusz najlepiej prezentuje się w stylistyce skandynawskiej z jego kolorami i materiałami, to odnajduje się także w nowoczesnych połączeniach szarości, beżu, a także żywszych odcieni.

Wymiary
Długość 120-160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 50 kg
Do pobrania