Z myślą o powiększającej się rodzinie i spotkaniach towarzyskich proponujemy stół Trawers. Dzięki 2 wkładkom możliwości stołu możesz dopasowywać do potrzeb chwili. Synchroniczne prowadnice ułatwią rozkładanie stołu, a dodatkowe wkładki możesz ukryć pod blatem. Uniwersalna kolorystyka alpejskiej bieli i minimalistyczna forma zachwyci miłośników stylowych wnętrz. Postaw na elegancje i prostotę – stół Trawers będzie doskonałym miejscem do rodzinnych spotkań.

- Szukasz eleganckiego stołu do jadalni? Postaw na stół Trawers, który sprawdzi się w każdej aranżacji. 

- Główną zaletą stołu jest rozkładany blat, który pozwoli Ci ugościć znajomych i rodzinę. Podstawowa wersja o długości 140 cm kryje pod blatem 2 wkładki, dzięki którym stół rośnie do długości 220 cm. Możesz dopasować stół do potrzeb chwili i zdecydować czy wystarczy 1 czy 2 wkładki.

- Stół dostępny w wybarwieniu biały alpejski matowy, co jest doskonałą podstawą jasnych kreacji wnętrz.

- Prosta konstrukcja kolumny sprawia, że stół jest oszczędny w formie, co sprawdzi się w minimalistycznych i nowoczesnych aranżacjach.

- Zastosowane prowadnice synchroniczne ułatwią rozsuwanie pogrubianego blatu.

- Wykorzystaj stół Trawers do tworzenia wymarzonych aranżacji. Dopasuj do niego krzesła z linii Black Red White i ciesz się funkcjonalną i efektowną jadalnią.

Wymiary
Długość 140-220 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 66.3 kg
Do pobrania