Przezroczysty stołek barowy dla wielbicieli niecodziennych rozwiązań | D2.DESIGN

Przezroczyste stołki barowe oferują wiele zalet, które pozwalają cieszyć się nowoczesnym i eleganckim wnętrzem. Są lekkie, łatwe do utrzymania w czystości, a dzięki możliwości sztaplowania także bezproblemowe w przechowywaniu czy transportowaniu. Ponadto zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu można je wykorzystać we wnętrzach o ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo można w prosty sposób zintegrować je z innymi elementami wystroju, co pozwala na zastosowanie we wnętrzach o różnorodnej stylistyce.

Transparentny stołek barowy inspirowany znanym na całym świecie Charles Ghost Stool to mebel uniwersalny. Będzie pasować do wnętrz w stylu modern glamour, nowoczesnych, a nawet industrialnych. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych i biznesowych, zapewniając doskonałe uzupełnienie Twojej aranżacji. Przezroczysty stołek nie tylko wprowadzi do wnętrza świeżość i nowoczesność, ale również zapewni Ci przejrzysty i minimalistyczny design.

Stołek barowy przezroczysty wykonany z polipropylenu wyróżnia się jednolitą, wytrzymałą konstrukcją. Wytrzymałość tego szczególnego materiału sprawia, że można go używać w różnych warunkach na zewnątrz i wewnątrz. Forma z tworzywa zapewnia wieloletnią trwałość, i co więcej, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Dzięki temu sprawdzi się w przypadku intensywnego użytkowania.

Dlaczego warto wybrać przezroczysty stołek barowy? 

  • Przezroczysty design przyciąga uwagę i dodaje wnętrzu nowoczesności.
  • Stołek barowy jest lekki, łatwy do utrzymania czystości i bezproblemowy w transportowaniu.
  • Transparentny stołek zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez trudu można go wykorzystać w ograniczonej przestrzeni.
  • Uniwersalny design pozwala na zastosowanie we wnętrzach o różnorodnej stylistyce.
  • Wytrzymałość polipropylenu gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
  • Stołek transparentny dostępny jest w wersji niskiej i wysokiej, a także jest fragmentem kolekcji przezroczystych krzeseł.

 

Could not load //orbitvu.co/share/VXtM8beaaFQHzz74zBKSD7/4894725/360/iframe?width=auto&height=auto&content2=yes&partial_load=yes

Wymiary
Głębokość 43 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 66 cm
Do pobrania