Stolik kawowy o wielu zastosowaniach

Stolik Alexis jest praktycznym i wyjątkowym elementem wystroju. Może stać w salonie, sypialni, na tarasie, w pokoju dziecięcym. Lekki i praktyczny, łatwo go przenieść i stworzyć nową aranżację w innym miejscu. To także doskonałe rozwiązanie, gdy podczas przyjęcia brakuje miejsca na przekąski czy słodki kącik. Można potraktować go jako dodatkowy stolik kawowy. Ponieważ blat zabezpiecza położone na nim rzeczy przed upadkiem, stolik idealnie nadaje się do pokoju dziecka.

Stolik Alexis został zrobiony w całości z polipropylenu. Tworzywo sztuczne jest wytrzymałe i łatwo je wyczyścić. Ciekawy, talerzowy blat sprawia, że stolik wygląda zupełnie inaczej, niż inne tego typu meble. Stabilny dół stolika rozszerza się ku dołowi. Kolor stolika Alexis to przyjemny odcień różu, co pozwoli wykorzystać mebel w delikatnych, ciepłych aranżacjach. Wymiary wynoszą: 50 × 46 cm.

Stolik będzie idealny, jeżeli chcesz wnieść trochę koloru do pomieszczeń. Cukierkowa barwa z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Można na zasadzie kontrastu umieścić ją we wnętrzu, w którym dominuje czerń i odcienie szarości.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 46 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania