Stolik Ashton – wyjątkowy mebel do kącika wypoczynkowego

Stylowy stolik Ashton pięknie prezentuje się w wielu aranżacjach. Zawdzięcza to designowi - choć niewiele ma wspólnego z tradycyjnymi stolikami, to jednak sprawia, że całość wygląda uniwersalnie. Stolik Ashton dobrze prezentuje się w stylu retro, vintage, klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym. Można dobrać do niego wygodne pufy, krzesła czy fotele. Świetnie wygląda bez żadnych dodatków, ale z efektownym wazonem z kwiatami również. To idealny stolik kawowy, przy którym z chęcią miło spędzisz czas. Może stać w salonie, sypialni, gabinecie, biurze w stylu retro. Latem możesz wynieść go na taras i tam spędzić popołudnie z przyjaciółmi.

Stolik Ashton został zrobiony z drewna akacjowego. Ma on ciekawy, intarsjowany blat w kształcie łezki, wsparty na trzech solidnych nogach. Zarówno kształt stolika, jak i wzór na drewnie są prawdziwymi ozdobami tego efektownego mebla. Kolor stolika to ciemny brąz. Jego wymiary wynoszą: 120 × 60 × 40 cm.

Ten piękny, brązowy stolik to idealny mebel do salonu, urządzonego w ciemnych, nasyconych kolorach. Dobrze wygląda zarówno w otoczeniu niskich puf, jak i drewnianych ław do siedzenia, a nawet tapicerowanej w stylu retro kanapy.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Waga 16 kg
Do pobrania