Stolik Crystal – zachwycająca kolorystyka

Jeżeli jesteś w trakcie meblowania mieszkania lub domu, pamiętaj o wydzieleniu w nim przestrzeni do odpoczynku. Przyjemnie jest się zanurzyć w myślach, ulubionej lekturze czy seansie filmowym, prawda? Wymarzony kącik możesz stworzyć ustawiając w nim okrągły stolik Crystal, który przykuje spojrzenia szklanym, bursztynowym blatem i srebrną podstawą. Całość prezentuje się niezwykle i stylowo.

Co wyróżnia stolik glamour? Przede wszystkim stabilne nogi i oprawa blatu, które wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. To ona tworzy idealną podstawę dla bursztynowego blatu ze szkła hartowanego, który jest ozdobą mebla. To on nadaje ciepły ton całej aranżacji.

Stolik o średnicy 80 cm pozwoli Ci ustawić przy niej 4 fotele lub duży narożnik w „L” lub „U”. Duży blat to miejsce na filiżanki z kawą, kieliszki, przekąski lub wazon i książkę, którą aktualnie czytasz.  Bardzo łatwo dopełnić go kwiatami, lampionami czy świecami, umieszczonymi na białej lub czarnej tacy.

Stolik Crystal możesz ustawić przy skandynawskim fotelu lub sofie w stylu glamour. Praktyczny mebel pozwoli Ci stworzyć przytulną sekcję wypoczynkową. Warto postawić obok kilka zielonych, liściastych roślin, może Monsterę?

Wymiary
Średnica 80 cm
Wysokość 45 cm
Waga 20 kg
Do pobrania