Kawowy stolik Goldington potrzebny od zaraz!

Brakuje Ci mebla, przy którym mógłbyś wypić filiżankę ulubionej kawy czy czytać codzienną prasę? Wykreuj swoją funkcjonalną przestrzeń marzeń przy pomocy okrągłego stolika kawowego Goldington. Nowoczesny model będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrz urządzonych w stylu glamour, minimalistycznym czy industrialnym.

Niech nie zwiedzie Cię lekki wygląd modelu Goldington. Brązowo-czarny stolik kawowy został wykonany z solidnych materiałów, które świetnie znoszą codzienną eksploatacje i są łatwe w pielęgnacji. Owalny blat z matowego dzikiego dębu świetnie komponuje się z praktyczną półką z czarnej płyty MDF i stabilnej konstrukcji z metalu w tym samym kolorze.

Stolik o wysokości 45 cm i średnicy blatu 80 cm sprawdzi się w pomieszczeniu o każdym metrażu. Ciekawy efekt wizualny dają wąska, metalowa ramka o nieregularnym kształcie oraz zestawienie dwóch kontrastowych barw.

Kawowy stolik to nie jedyna propozycja z linii Goldington, którą możesz wykorzystać w swoim domu. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz modele, które najbardziej wpasowują się w Twoją estetykę.

Wymiary
Średnica 80 cm
Wysokość 45 cm
Waga 13.11 kg
Do pobrania