Stolik Hilton B - kunsztowny w swojej prostocie

Stolik Hilton B cechuje się prostym, niezwykle wysmakowanym designem, w którym liczy się elegancja i forma. To mebel, który zmieści się na niewielkim metrażu, dlatego nadaje się zarówno do sporego salonu, jako uzupełnienie wyposażenia, jak i do małego pokoiku w bloku. Może stać też w pokoju młodzieżowym, jadalni, przedpokoju. Nadaje się na różnego rodzaju prezentacje, można postawić na nim oryginalny eksponat. Tak samo w domu – na stoliku Hilton B wyeksponujesz ciekawą pamiątkę w widocznym miejscu w pokoju. Pasuje do stylistyki nowoczesnej i minimalistycznej.

Hilton B to stolik wykonany z metalu i szkła hartowanego. Ma wygląd przestrzennej bryły – kwadratu, który z każdej strony prezentuje się idealnie. Jego przejrzystość jest tutaj atutem, ponieważ może stanowić tło dla stojących na nim przedmiotów. Dodaje to też meblowi lekkości i pozwala uniknąć wrażenia zagracania przestrzeni. Kolorami stolika Hilton B są transparentny i srebrny. Wymiary to: 55 × 55 × 55 cm.

Stolik sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach, urządzonych w jasnych kolorach, ale również znajdzie zastosowanie we wnętrzach mniejszych, ciemniejszych i bardziej zróżnicowanych jeśli chodzi o dobór mebli.

Wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 13 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble