Stolik Lanipa – stylowy stolik z naturalnym akcentem

Wnętrze, w którym obecne są przedmioty wykonane z naturalnych materiałów, zyskuje bardziej przytulny charakter. Właśnie dlatego coraz powszechniej w polskich domach można spotkać meble rattanowe. Włókna rattanowe, ze względu na plastyczność, mogą przybrać różną formę, dlatego meble wykonane z tego surowca prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Stolik Lanipa posiada okrągły blat otoczony obręczą wykonaną z misternego, rattanowego splotu. Jego kunsztowny wygląd zachwyci każdego odwiedzającego Cię gościa.

Nowoczesny stolik jest produktem łatwym do utrzymania w czystości. Do usunięcia wszelkich plam na rattanowych włóknach wystarczy roztwór z wody, wody utlenionej i soku z cytryny, którym należy lekko nasączyć szmatkę. Warto pamiętać, aby zbytnio nie nawilżać rattanu, gdyż pod wpływem wilgoci może się odkształcać. Do usunięcia zabrudzeń z powierzchni metalowych ławy potrzebna będzie jedynie gąbka i odrobina detergentu.

Jeśli zależy Ci na tym, aby wyposażyć wnętrze w meble wykonane z solidnych materiałów, to stylowy stolik jest propozycją dla Ciebie. Rattan jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Elementy stalowe stolika są malowane proszkowo, dzięki czemu są wytrzymałe na działanie wysokich temperatur oraz mają właściwości antykorozyjne.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 55 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania