Ława Symphony B – industrialny stolik kawowy

Szukasz małego stolika kawowego do Twojego loftowego wnętrza? Co powiesz na kwadratowy model Symphony B? Ten czarny mebel z łatwością dopasujesz do wyposażenia i dodatków, które już posiadasz. Minimalistyczna forma zapewni też dużą funkcjonalność.

Z czego zrobiono ten niewielki stolik do salonu? Stelaż wykonano z metalu, a pozostałe elementy – blat i półkę – z wytrzymałej płyty laminowanej. Dzięki temu cała konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała. Bezproblemowo utrzymasz mebel w czystości, a lekka forma wkomponuje się w każde, nowoczesne wnętrze. Ponadczasowa czerń doda aranżacji charakteru i pięknie komponuje się z innymi kolorami w pomieszczeniu.

Stolik ma wymiary 50 × 50 cm, dlatego będzie doskonałym miejscem na napoje lub stolikiem pomocniczym, który ustawisz obok fotela czy sofy. Na dodatkową półkę odłożysz na przykład pilota, okulary i książkę.  

Ten czarny stolik doskonale łączy się z różnymi stylami. Jego minimalistyczne, surowe wzornictwo idealnie wpisuje się w estetykę industrialną i loftową. Możesz zestawić go również z pozostałymi meblami Symphony.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 8.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble