Stolik Versace B - fantazyjna i oryginalna

Stolik Versace B to niebanalny mebel, który będzie pięknie wyróżniał się w każdym pomieszczeniu, w jakim go postawisz. Jego nowoczesny i stylowy design wpisuje się w stylistykę nowoczesną i glamour. To mebel, który dodaje lekkości aranżacjom. Idealny do niewielkiego metrażu, zmieści się wszędzie bez wrażenia „zagracenia” wnętrza. Nawet jeśli masz do zagospodarowania zaledwie niewielki kącik w pokoju, możesz wstawić tam stolik Versace B. Nadaje się nie tylko na stolik kawowy, można postawić na nim ciekawy bibelot albo używać w charakterze szafki nocnej. Pasuje do salonu, sypialni, jadalni.

Stolik Versace B został wykonany ze szkła hartowanego i stali nierdzewnej. Stelaż podtrzymujący szklany blat ma po bokach ozdobne, wykonane z metalu motywy. Nogi są połączone metalowymi belkami. Szkło blatu jest transparentne a stelaż ma kolor srebrny. Wymiary stolika wynoszą: 55 × 55 × 55 cm.

Mebel pasuje do mebli z chromowanymi elementami i/lub przeszkleniami. Dobrze komponuje się z meblami na wysoki połysk. Najlepiej wygląda w jasnych i chłodnych pomieszczeniach. Pasuje do odcieni szarości.