Intrygujący świecznik w kształcie kuli

Czasami za pomocą tradycyjnego oświetlenia, trudno jest stworzyć odpowiedni klimat, gdyż światło może być wówczas zbyt rażące. Nawet jeśli stosuje się specjalne systemy oświetleniowe, pozwalające na regulację rozchodzących się promieni, efekt nie zawsze jest zadowalający. Szczególnie wtedy, gdy chce się stworzyć klimat jedynie w pewnym miejscu w danym pomieszczeniu.


Ozdobny świecznik inny niż wszystkie

Ten szklany świecznik od razu zwraca na siebie uwagę ze względu na nietypową, elegancką formę. Poza tym, że kulisty kształt jest niezwykle dekoracyjny, kąt nachylenia otworu jest również bardzo praktyczny. W ten sposób zawsze ma się pewność, że płomień świecy nie przedostanie się wyżej, ponad szklaną ściankę świecznika. Jest to szczególnie ważne, gdy pragnie się zapalić ozdobną, bądź aromatyczną świeczkę na półce otoczonej książkami, czy innymi łatwopalnymi przedmiotami. Równie dobrze może ona stać bezpośrednio za osobą siedzącą, bez obaw, że mogłoby dojść do nieszczęśliwego wypadku.


Szkło zawsze modne i praktyczne

Niewątpliwie szklane przedmioty są zawsze atutem w każdym wnętrzu. Dzięki nim pomieszczenie wydaje się być większe, utrzymane w czystości, jak również bardziej reprezentacyjne. Szczególnie zaś takie szkło, jak to, czyli z brązowo-miedzanym listrem, sprawi, że rozchodzący się wewnątrz płomień, zawsze będzie roztaczać wokół siebie niezwykle romantyczną aurę. Ten kulisty przedmiot, wykonany ze szkła, może ponadto stanąć w dowolnym pomieszczeniu, w tym w łazience, w salonie, czy nawet w kuchni. Rozmiary są na tyle odpowiednie, by taki szczegół mógł przyozdobić stół, czy też stanąć na parapecie w widocznym miejscu.

Wymiary
Średnica 16 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania