Do każdej świecy

Świece wyglądają niesamowicie pięknie, tworzą swoim światłem wyjątkową i romantyczną atmosferę w każdym wnętrzu, w jakim tylko je ustawimy. Z tego też względu chyba każdy z nas ma w swoim mieszkaniu posiada świece, których używa w wyjątkowych sytuacjach.


Piękny dodatek do świecy

Produkt, jaki pragniemy Państwu zaproponować to wysokiej jakości świecznik szklany stworzony w polskiej hucie szkła. Ma on wysokość 34 centymetrów, zaś jego średnica wynosi 15 centymetra. Niezwykle fascynujący jest kolor czerwony, który znakomicie podkreśla charakter produktu, a dodatkowo sprawia, że blask umieszczonej w nim świecy jest jeszcze piękniejszy. Ze względu na swoją średnicę w świeczniku można umieścić świecę typu t - light, która to na pewno znakomicie będzie się w nim prezentować.


Elegancja w każdym detalu

Z całą pewnością proponowany przez nas towar można uznać za elegancki i gustowny dlatego możemy umieścić go w każdym mieszkaniu. Świetnie pasuje bowiem zarówno do wystroju klasycznego, jak i do wnętrz w stylu fusion. Dodaje on nie tylko urokowi świecy, ale sam w sobie jest znakomitą ozdobą mieszkania. Każdy, kto ustawi świecznik na komodzie, stole, czy meblach, szybko dostrzeże, że z jego pomocą mieszkanie jest jeszcze piękniejsze aniżeli było wcześniej.

Świecznik szklany - wymiary
Średnica 15,5 cm
Wysokość 34 cm
Waga 0.64 kg
Pozostałe informacje
Materiał szkło