Szafa Flex – klasyka w nowoczesnej odsłonie

Klasyczna i wyważona na zewnątrz, nowoczesna w środku. Szafa Flex to połączenie tradycyjnego designu i rozwiązań idących z duchem czasu. Wszystko to sprawia, że trudno o model, który lepiej sprawdzi się we współczesnym wnętrzu.

Szafę w ciepłym naturalnym kolorze dopasujesz do sypialni w stylu boho, rustykalnym lub tradycyjnym. Surowy rysunek drewna pozwoli Ci poczuć się jak na łonie natury, a minimalistyczna forma bryły będzie doskonałą bazą dla oryginalnych dodatków.

Szafa o wymiarach 100 × 66 × 218 cm posiada:

·         2 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         4 półki, w tym 2 przeznaczone na buty;

·         2 drążki na wieszaki,

·         2 uchylane fronty.

 

Zależy Ci na przejrzystości i stałym porządku w Twojej garderobie? Dzięki funkcjonalnemu wyposażeniu wnętrza szafy masz to jak w banku. Dowód? Strefa wieszania z podziałem na przestrzeń dolną i górną, praktyczne półki, pojemne przegródki oraz miejsce na buty.

Biały korpus, front w kolorze dąb wotan i minimalistyczne srebrne uchwyty tworzą estetyczną kompozycję, która ociepli charakter wnętrza.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 218 cm
Waga 115.701 kg
Do pobrania