Szafa Flex – ubrania pod kontrolą

Urządzasz nowoczesną garderobę albo sypialnię? Nie może tam zabraknąć miejsca do przechowywania. Bogato wyposażona szafa Flex pomoże Ci uporządkować ubrania, a jej mocny kolor doda pomieszczeniu wyrazistości.

Wysoka, dwudrzwiowa szafa jest na tyle pojemna, że sprawdzi się jako samodzielny mebel na Twoje rzeczy – jej dokładne wymiary wynoszą 100 × 240 × 66 cm. W środku znajdziesz 7 półek, 3 szuflady oraz 2 drążki na wieszaki. Dzięki takiemu rozplanowaniu wnętrza z łatwością posegregujesz wszystkie ubrania i będziesz mieć do nich wygodny dostęp w każdej chwili.

Prosty, a jednocześnie dekoracyjny design wprowadzi do Twojego mieszkania nutę elegancji. Nowoczesną aranżację dopełnią korpus i fronty w kolorze grafitowym. Zwróć uwagę na klasyczne wykończenie – ramiakową konstrukcję frontów i czarne, punktowe uchwyty. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu szafę możesz zestawić z wieloma stylami – np. skandynawskim, loftowym, a nawet vintage. Grafit świetnie łączy się z naturalnym drewnem, cegłą, betonem i najróżniejszymi kolorami ścian, zarówno pastelowymi, jak i intensywnymi.

Szafy Flex to mnóstwo możliwości przechowywania – postaw na gotowe rozwiązanie lub użyj konfiguratora, żeby stworzyć własny projekt.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 140.451 kg
Do pobrania