Szafa Flex – szybka stylizacja

Mniejsze metraże też mogą być w pełni funkcjonalne, czego najlepszym dowodem jest lustrzana szafa Flex. Mebel pomieści Twoje ubrania i dodatki, a lustro wizualnie powiększy i rozjaśni przestrzeń. Dowiedz się, jakie rozwiązania w sobie kryje!

Szafa ma wymiary 100 × 240 × 66 cm, nie zabiera więc dużo miejsca, a jednocześnie dobrze wykorzystuje wysokość wnętrza. Lustrzane fronty połączono tu z grafitowym korpusem, dzięki czemu całość prezentuje się nowocześnie i stylowo.

W środku masz do dyspozycji 7 półek, 2 drążki na wieszaki oraz 3 szuflady. Ten praktyczny podział wnętrza ułatwi Ci segregowanie ubrań różnego typu, więc wybór stylizacji będzie szybszy i przyjemniejszy. Duże lustro pozwoli Ci się przejrzeć od stóp do głów, by upewnić się, że wszystko doskonale do siebie pasuje. A ponadto sprawia, że mebel niemal „znika” w pomieszczeniu.

Prosty design i nowoczesna kolorystyka to pomysł na urządzenie sypialni, garderoby, przedpokoju i pokoju nastolatka. Z pewnością połączysz tę dwudrzwiową szafę z posiadanym wyposażeniem i dodatkami, a kolejne domowe metamorfozy będą znacznie łatwiejsze.

Szafy Flex oznaczają funkcjonalną strefę przechowywania – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, by zaprojektować mebel w 100% odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 169.771 kg
Do pobrania