Szafa Flex – czerń i drewno w eleganckiej sypialni

Jeśli chcesz nadać wnętrzu charakter i klasę, postaw na czerń. W prezentowanym modelu szafy Flex kolor czarny w wysokim połysku zestawiono ze strukturą drewna. Nowoczesny design sprawi, że Twoja sypialnia będzie jeszcze bardziej klimatyczna.

Szafa ma wymiary 100 × 240 × 66 cm, dlatego wyznaczenie dla niej miejsca nie powinno stwarzać problemu. Mebel dobrze wykorzystuje wysokość pomieszczenia, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku mniejszych przestrzeni.

Co znajduje się w środku? Kompletne wyposażenie, na które składa się 7 półek, 2 drążki na wieszaki oraz 3 szuflady. Zyskasz więc miejsce na złożone ubrania, wyjściowe kreacje oraz bieliznę i dodatki. Przejrzysty układ wnętrza pomoże Ci szybko ogarnąć wzrokiem zawartość szafy i znaleźć ulubiony sweter.

Funkcjonalność to tylko połowa zalet dwudrzwiowej szafy Flex. Nie mniej ważne jest nowoczesne wzornictwo, które uświetni aranżację. Korpus w odcieniu dąb monastery wprowadzi w sypialni więcej przytulności. Kontrapunkt stanowią uchylne fronty w dekorze czarny połysk (lacobel). Błyszcząca tafla doda pomieszczeniu elegancji i głębi. Szafa wkomponuje się w przestrzenie industrialne i loftowe, gdzie króluje beton czy czarne dodatki. Do tego nastrojowe oświetlenie, kilka roślin i możesz cieszyć się zupełnie nowym wnętrzem.

Szafy Flex to wiele możliwości przechowywania – zdecyduj się na gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć projekt w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 169.771 kg
Do pobrania