Szafa Flex – czerń i drewno w eleganckiej sypialni

Jeśli chcesz nadać wnętrzu charakter i klasę, postaw na czerń. W prezentowanym modelu szafy Flex kolor czarny w wysokim połysku zestawiono ze strukturą drewna. Nowoczesny design sprawi, że Twoja sypialnia będzie jeszcze bardziej klimatyczna.

Szafa ma wymiary 100 × 240 × 66 cm, dlatego wyznaczenie dla niej miejsca nie powinno stwarzać problemu. Mebel dobrze wykorzystuje wysokość pomieszczenia, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku mniejszych przestrzeni.

Co znajduje się w środku? Kompletne wyposażenie, na które składa się 7 półek, 2 drążki na wieszaki oraz 3 szuflady. Zyskasz więc miejsce na złożone ubrania, wyjściowe kreacje oraz bieliznę i dodatki. Przejrzysty układ wnętrza pomoże Ci szybko ogarnąć wzrokiem zawartość szafy i znaleźć ulubiony sweter. Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Funkcjonalność to tylko połowa zalet dwudrzwiowej szafy Flex. Nie mniej ważne jest nowoczesne wzornictwo, które uświetni aranżację. Korpus w odcieniu dąb monastery wprowadzi w sypialni więcej przytulności. Kontrapunkt stanowią uchylne fronty w dekorze czarny połysk (lacobel). Błyszcząca tafla doda pomieszczeniu elegancji i głębi. Szafa wkomponuje się w przestrzenie industrialne i loftowe, gdzie króluje beton czy czarne dodatki. Do tego nastrojowe oświetlenie, kilka roślin i możesz cieszyć się zupełnie nowym wnętrzem. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafy Flex to wiele możliwości przechowywania – zdecyduj się na gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć projekt w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.