Szafa Flex — praktyczna, stylowa i pojemna

Odpowiednia szafa to niezbędny element w każdym domu! Poszukujesz praktycznego mebla? Koniecznie zwróć uwagę na naszą szafę Flex. Sprawdzi się jako wyjątkowy element dekoracyjny w Twoim wnętrzu. Posiada biały korpus oraz drzwi w trzech, świetnie korespondujących ze sobą barwach. Jest to modrzew sibiu złotego, dąb wotan oraz biel. Szafa Flex sprawdzi się zarówno dorosłym, jak i nastolatkom. W jej środku znajdziesz zestaw praktycznych szuflad, zwykłe półki, półki ze stojakiem, a także drążek.

Szafa Flex posiada drzwi przesuwne o wielu zaletach! Ze względu na swój sposób otwierania, pozwalają zaoszczędzić odrobinę miejsca, a także lepiej wykorzystać przestrzeń. Dodatkowo prezentują się estetycznie i oryginalnie. Są wygodne w użytkowaniu.

Mebel posiada 66 cm głębokości, 120 cm szerokości oraz 218 cm wysokości. Odnajdzie się w niemalże każdym wnętrzu, niezależnie od jego metrażu czy stylu, w jakim został zaprojektowany. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i ciesz się funkcjonalnym mieszkaniem!

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 218 cm
Waga 135.95 kg
Do pobrania