Szafa Flex – zaplanuj strefę przechowywania

Codzienność wypełniona obowiązkami sprawia, że chętnie sięgasz po niezawodne rozwiązania? Uporządkowana przestrzeń i sprytne systemy przechowywania pozwolą Ci cieszyć się harmonijnym i funkcjonalnym wnętrzem. Zapomnij o upychaniu ubrań w przypadkowych miejscach i nerwowych poszukiwaniach zaginionych butów. Sięgnij po szafę Flex, dzięki której ubrania domowników będą zawsze na swoim miejscu.

Szafa Flex z uchylanymi frontami to połączenie minimalistycznej bryły i uniwersalnej kolorystyki, dzięki którym mebel znajdzie zastosowanie niemal w każdym wnętrzu. Będzie doskonałym elementem zabudowy przestronnego przedpokoju, oddzielnej garderoby lub sypialni, w której chcesz przechowywać ubrania wymagające wieszania.

Szafa o wymiarach 150 × 66 × 218 cm posiada:

·         3 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         3 drążki na wieszaki,

·         3 uchylane fronty.

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na płaszcze i kurtki wszystkich członków rodziny? A może w Twojej garderobie znajdują się tylko eleganckie ubrania, które przechowujesz na wieszakach? W każdym z tych przypadków pojemna szafa z 3 strefami wieszania będzie strzałem w dziesiątkę. Górną przestrzeń wykorzystaj jako schowek na sezonowe akcesoria lub buty. W 3 przegródkach znajdziesz sporo miejsca na torebki, plecaki lub bibeloty.

Biały korpus i fronty w kolorze biały mat tworzą harmonijną całość na miarę najnowszych trendów. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 218 cm
Waga 171.55 kg
Do pobrania