Połączenie niepowtarzalnego designu i funkcjonalności — szafa Flex

Jaką szafę kupić, by nareszcie móc cieszyć się porządkiem w ubraniach? Choć zwykły mebel nie będzie za Ciebie układać ubrań, to jest w stanie ułatwić ich przechowywanie!

Świetnym rozwiązaniem, na które musisz zwrócić uwagę — jest szafa Flex. Sprawdzi się nie tylko jako praktyczny mebel, ale także element dekoracyjny w Twoim wnętrzu. Kolorystyka szafy z pewnością przypadnie Ci do gustu! Biały korpus świetnie koresponduje z drzwiami, które w połowie zostały pokryte szkłem, tradycyjnym lustrem oraz w drugiej części folią w kolorze modrzewiu sibiu złotego. Barwa ta jest ciepła i klimatyczna, dzięki czemu jest w stanie całkowicie odmienić Twoje wnętrze!

W środku szafy znajdziesz wiele praktycznych półek i szuflad. Znajduje się tam również drążek oraz kontenerek, będący świetnym miejscem na przechowywanie np. bielizny. Wymiary szafy 66 cm × 150.7 cm × 218 cm.

Ta praktyczna szafa została zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach — postaw na sprawdzone rozwiązanie i doceń funkcjonalność swego wnętrza!

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 186.1 kg
Do pobrania