Szafa Flex – nowoczesny wygląd i wiele korzyści

 

Szafa Flex o wymiarach 150 x 240 x 66 cm pozwoli Ci optymalnie zaaranżować wnętrze sypialni, przedpokoju lub garderoby.

Po pierwsze, szafa z półkami, szufladami i drążkami zapewnia dużo miejsca do przechowywania ubrań, butów i innych akcesoriów. Dzięki temu masz łatwy dostęp do wszystkich swoich rzeczy, a jednocześnie unikasz bałaganu i chaosu.

Po drugie, szafa Flex pozwala na lepszą organizację Twoich rzeczy. Możesz łatwo podzielić przestrzeń wewnątrz szafy na różne sekcje np. koszule, marynarki, żakiety na drążku, bieliznę i t-shirty na półkach, a akcesoria i skarpety w szufladach. Dzięki temu szybciej odnajdziesz potrzebne ubrania, co pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć frustracji.

Po trzecie, szafa Flex to modna stylistyka, która korzystnie wpłynie na aranżację wnętrza Twojej sypialni czy pokoju. Jej prosta forma i uniwersalne wybarwienie w kolorze Dąb Sonoma doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach.

Po czwarte – dzięki temu, że Twoje ubrania i dodatki są ukryte w szafie – pomieszczenie wygląda schludniej i jest bardziej uporządkowane.

 

Do Twojej dyspozycji są:

 

●     3 drążki – oferują dużo miejsca na powieszenie ubrań i uniknięcie zagnieceń

●     9 półek – gwarantują olbrzymią przestrzeń nie tylko na złożone ubrania, ale też inne, zbędne dla estetyki wnętrza przedmioty np. zabawki czy pościel

●     3 szuflady – osadzone zostały na prowadnicach z cichym domykiem, umożliwiających pełny wysuw

●     lustro – szybko skontrolujesz swój wygląd przed wyjściem do pracy czy na kolację

 

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe wykonane zostało w kolorze szare płótno. Szuflady posiadają cichy domyk i pełny wysuw, co ułatwia codzienne użytkowanie.

 

Podsumowując, szafa Flex z półkami, szufladami i drążkami jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem dla Twojej sypialni, ale też mocnym elementem aranżacyjnym, który korzystnie wpłynie na wnętrze.

 

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 240 cm
Waga 231.406 kg
Do pobrania