Szafa Flex – drewniany odcień, który każdemu przypadnie do gustu

Zastanawiasz się, jak zagospodarować fragment wolnej przestrzeni w rogu ściany swojej sypialni? W tym celu idealnie sprawdzi się szafa Flex o wymiarach 50 x 240 x 66 cm. Szafę możesz dowolnie aranżować z innymi modułami kolekcji Flex, tworząc stylowe, funkcjonalne segmenty.

Prosta i elegancka szafa dysponuje przestrzenią do posegregowania różnych elementów garderoby. We wnętrzu szafy znajduje się metalowy drążek, który umożliwi Ci schludne przechowywanie sukienek, koszul i marynarek. W trzech dolnych szufladach możesz umieścić swoją bieliznę lub dodatki do codziennych stylizacji. Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku. Dwie górne półki mogą stanowić miejsce np. na komplety pościeli i ręczników. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Jeśli dobrze czujesz sie w jasnych, neutralnych i stonowanych aranzacjach, stylowa, a zarazem uniwersalna szafa jest propozycją dla Ciebie! Zarówno jej front, jak i korpus są wykończone w kolorze dębu sonoma, który nadaje szafie eleganckiego charakteru. Powierzchnia o takim wybarwieniu nasuwa przyjemne skojarzenia z beztroskimi wędrówkami po leśnych szlakach. Szafa jest więc idealnym dopełnieniem aranżacji przytulnego wnętrza.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 240 cm
Waga 90.9 kg
Do pobrania