Szafa Flex – otwarta garderoba

Chcesz urządzić funkcjonalną i estetyczną strefę przechowywania? Ciekawą propozycję stanowi szafa Flex z otwartymi półkami. Dzięki temu, że wszystkie ubrania będą w zasięgu wzroku, szybciej stworzysz gotową stylizację!

Szafa ma wymiary 180,7 × 240 × 66 cm, więc nie musisz przeznaczać na nią oddzielnego pomieszczenia, zmieści się też w sypialni. Przy tej drugiej opcji możesz bez wychodzenia z łóżka zerknąć na swoją garderobę i zaplanować, co dziś założysz.

Szafa otwarta nie istnieje bez kompleksowego wyposażenia. Na szczęście szafa Flex ma wszystko, co potrzebne, żeby utrzymać porządek w ubraniach. Podkoszulki, swetry i jeansy możesz poukładać na 9 półkach, a wyjściowe kreacje powiesić na drążku na wieszaki. Bielizna i dodatki zmieszczą się w praktycznych szufladach. Dwie z nich mają szklany front, dzięki czemu bez otwierania wiesz, czy w środku znajduje się rzecz, której potrzebujesz.

Korpus szafy został pomalowany na biało, a wyposażenie wewnętrzne jest w dekorze szare płótno. Neutralna kolorystyka będzie doskonałym tłem dla Twoich ubrań i dobrze wpisze się w aranżację pokoju. Otwarta garderoba sprawdzi się w najróżniejszych stylach, na przykład skandynawskim, boho, nowoczesnym czy glamour. W zależności od użytych dodatków zupełnie zmienia swoje oblicze.

Szafy Flex to wiele możliwości przechowywania – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć własny projekt.

 

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 180,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 181.9 kg
Do pobrania