Szafa Flex – idealna szafa do małżeńskiej sypialni

Jeśli dzielisz sypialnię ze swoją drugą połówką, dobrze wiesz, jak łatwo w Waszej garderobie może się zrobić bałagan. Uporządkowanie elementów odzieży Twojej i Twojego partnera ułatwi szafa z drzwiami uchylnymi. W jej wnętrzu znajduje się sześć wysuwanych szuflad, siedem półek o różnej wysokości oraz metalowe drążki na wieszaki, które można podzielić na pięć oddzielonych od siebie przestrzeni.

Mimo imponujących rozmiarów (200 x 218 x 68 cm), szafa Flex sprawia wrażenie lekkiej. Jest to zasługa dwóch lustrzanych paneli, które optycznie powiększają wnętrze i odbijają światło. Produkt zyskuje nieco elegancki charakter dzięki dwóm gustownym, rozmieszczonym symetrycznie na frontach uchwytom.

Nowoczesna szafa wyróżnia się solidną konstrukcją. Szafa jest łatw do utrzymania w czystości i zachowuje dobry wygląd na lata. Zabrudzenia na lustrzanych panelach możesz usunąć za pomocą ściereczki z mikrofibry i płynu do czyszczenia szyb. Białe panele wykonane z płyty wiórowej są pokryte folią finish, która zwiększa odporność mebla na zarysowania.

Flex - wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 218 cm
Waga 283.742 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą