Szafa Flex – cała Twoja garderoba w jednym miejscu

Szukasz szafy do przechowywania garderoby, która będzie się wyróżniała pojemnością oraz stylowym wyglądem? Szafa Flex jest propozycją dla Ciebie! Rozmiary mebla wynoszą aż 201 x 240 x 45 cm, co sprawia, że we wnętrzu szafy możesz zmieścić swoje ubrania na każdą porę roku. Fronty szafy są pokryte lustrzanymi panelami oraz płytą wiórową wykończoną w kolorze modrzew sibiu jasny. Ten naturalny akcent zdecydowanie ociepli wnętrze pomieszczenia.

Zastanawiasz się, jak uporządkować swoje ubrania i modowe akcesoria? Zadanie to ułatwi Ci pojemna szafa Flex. W jej szarym wnętrzu znajdziesz półki o różnej wysokości, umożliwiające przechowywanie spodni, ręczników, butów czy torebki. Segregowanie bielizny i różnych dodatków ułatwi Ci pięć wysuwanych szuflad. Na dwóch drążkach możesz umieścić wieszaki z kolekcją wyjściowych sukienek. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Stylowa szafa jest niemal bezgłośna w użytkowaniu. Wysuwane szuflady posiadają system cichego domykania, a do przesuwnych frontów masz możliwość zamówienia hamulców. Rozwiązania te pozwolą Ci uzyskać w pomieszczeniu spokojną i harmonijną atmosferę.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 200.7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 196.3 kg
Do pobrania