Szafa Flex – duże rozmiary, czyli dużo przestrzeni do przechowywania

Chcesz, aby kolekcje Twojej odzieży na każdy sezon znalazły się w jednym miejscu? Szafa Flex jest tym, czego szukasz! Duże rozmiary mebla (220 x 240 x 66 cm) sprawiają, że zyskujesz wystarczającą ilość przestrzeni do przechowywania swojej garderoby. W posegregowaniu ubrań pomogą Ci szuflady z pełnym wysuwem, półki o różnej wysokości oraz biegnący przez całą szerokość szafy, metalowy drążek na wieszaki.

Atutem szafy jest brak zabudowania półek frontami. Dzięki temu masz ułatwiony dostęp do swojej garderoby. Stylowa szafa posiada wysuwane szuflady z systemem cichego domykania, co czyni ją niezwykle komfortową w użytkowaniu. Szafę możesz opcjonalnie wyposażyć w oświetlenie LED na czujnik ruchu. Wszystkie te dogodności sprawiają, że porządkowanie garderoby jest wyjątkowo intuicyjne i wygodne!

Lubisz wnętrza o ciepłym, rodzinnym nastroju? Nowoczesna szafa jest propozycją dla Ciebie! Korpus szafy jest pokryty kolorem dębu sonoma, dzięki któremu w pomieszczeniu łatwiej jest uzyskać przytulną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Flex - wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220 cm
Wysokość 240 cm
Waga 191.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Oświetlenie za dodatkową opłatą
Atuty produktu
10 lat gwarancji