Szafa Flex 220,7 × 240 × 45 cm. – połączenie klasyki i nowoczesności

Elegancka szafa Flex 220,7 × 240 × 45 cm. charakteryzuje się prostym, ale zarazem nowoczesnym designem. To szafa idealna do salonu, sypialni czy nawet gabinetu. Jest prosta i funkcjonalna, co pozwoli na jej łatwe wpasowanie się w różne wystroje. Najlepiej zgrywa się z aranżacjami nowoczesnymi, klasycznymi, rustykalnymi i skandynawskimi. Pasuje do ciepłych i chłodnych kolorów wystroju. Jest praktyczna i gustowna jednocześnie. To idealny model, który będzie świetnie prezentował się w salonie z drewnianym stołem i krzesłami.
Szafa Flex 220,7 × 240 × 45 cm.ma klasyczny kształt, a dzięki połączeniu materiałów tworzy ciekawy efekt wizualny. Połowa frontu i korpus są w tym samym odcieniu drewna, a druga połowa to lacobel na połysk, który wygląda bardzo efektownie i łatwo utrzymać go w czystości. Przestronne wnętrze szafy jest pełne praktycznych półek i szufladek, co pomoże w utrzymaniu porządku. Dość obszerna środkowa część pozwoli na zawieszenie ubrań. Można za dodatkową opłatą zainstalować w środku oświetlenie LED. W konfiguratorze możesz wybrać wersję kolorystyczną najlepiej pasującą do twoich preferencji. Korpus i front mają kolor dąb monastery. (W konfiguratorze masz do wyboru także kolory dąb sonoma, biały oraz szary wolfram). Część szafy wykończona na wysoki połysk ma barwę magnolii. Uchwyt i tor jezdny są jasnobrązowe.
Szafa Flex 220,7 × 240 × 45 cm.będzie świetnie wyglądać w otoczeniu drewnianych mebli. Pasuje do neutralnych kolorów jak biel, szarość, beż, a także bardziej żywych barw – czerwieni, granatu.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 213.7 kg
Do pobrania