Szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm – elegancja i funkcjonalność w jednym

Idealna szafa powinna spełniać kilka podstawowych kryteriów: ma być praktyczna, dobrze wyglądać, pasować do umeblowania i mieć dużo miejsca na ubrania, koce i inne rzeczy. To wszystko zapewnia stylowa szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm, która jest doskonałym wyborem do salonu i sypialni. Taka szafa to też świetne rozwiązanie jeśli myślisz nad skuteczną organizacją miejsca w niewielkim mieszkaniu. Połowa frontu szafy Flex jest pokryta lustrami, co nie tylko sprawi, że optycznie powiększy się przestrzeń, ale także rozwiąże problem dodatkowego miejsca na wiszące lustro. Najlepiej sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych, eklektycznych.

Szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm wykonana została z doskonałej jakości materiałów. Kolorystyka zgrywa się z aktualnymi trendami. Front szafy to z jednej strony trzy lustrzane powierzchnie, a z drugiej gładkie drzwi w ciepłym kolorze drewna. Praktyczne półki i szuflady pozwalają na wygodne rozmieszczenie garderoby. Można skorzystać z gotowego modelu lub dzięki konfiguratorowi zaprojektować szafę na własne potrzeby. Istnieje możliwość zainstalowania światła LED za dodatkową opłatą. Kolory szafy to : szary wolfram (korpus), dąb stirling (front), srebrny (uchwyt i tor jezdny). Wymiary wynoszą: 45 × 218 × 220,7 cm.

Szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm sprawdzi się w różnej kolorystyce, w jaśniejszych i ciemnych wnętrzach. Pasuje do innych drewnianych mebli. Dobrze prezentuje się w chłodnych i ciepłych wystrojach.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 182.25 kg
Do pobrania