Szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm – elegancja i funkcjonalność w jednym

Idealna szafa powinna spełniać kilka podstawowych kryteriów: ma być praktyczna, dobrze wyglądać, pasować do umeblowania i mieć dużo miejsca na ubrania, koce i inne rzeczy. To wszystko zapewnia stylowa szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm, która jest doskonałym wyborem do salonu i sypialni. Taka szafa to też świetne rozwiązanie jeśli myślisz nad skuteczną organizacją miejsca w niewielkim mieszkaniu. Połowa frontu szafy Flex jest pokryta lustrami, co nie tylko sprawi, że optycznie powiększy się przestrzeń, ale także rozwiąże problem dodatkowego miejsca na wiszące lustro. Najlepiej sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych, eklektycznych.

Szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm wykonana została z doskonałej jakości materiałów. Kolorystyka zgrywa się z aktualnymi trendami. Front szafy to z jednej strony trzy lustrzane powierzchnie, a z drugiej gładkie drzwi w ciepłym kolorze drewna. Praktyczne półki i szuflady pozwalają na wygodne rozmieszczenie garderoby.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Wewnętrzne oświetlenie LED uruchamiane za pomocą czujnika ruchu to dodatkowy atut prezentowanego mebla.

Kolory szafy to : szary wolfram (korpus), dąb stirling (front), srebrny (uchwyt i tor jezdny). Wymiary wynoszą: 45 × 218 × 220,7 cm. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafa Flex 218 × 220,7 × 45 cm sprawdzi się w różnej kolorystyce, w jaśniejszych i ciemnych wnętrzach. Pasuje do innych drewnianych mebli. Dobrze prezentuje się w chłodnych i ciepłych wystrojach.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 182.25 kg
Do pobrania