Szafa Flex – przechowywanie w dobrym guście

Szukasz pojemnej szafy w nowoczesnym stylu? Podobają Ci się meble w ciemnych kolorach? Oto idealna odpowiedź na Twoje potrzeby – przesuwna szafa Flex.

Jej środek kryje funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym uporządkujesz swoją garderobę. Do dyspozycji masz 12 półek, w tym jedną z szybą, 2 drążki na wieszaki, półkę dolną ze stojakiem oraz zestaw szuflad, w tym praktyczną szufladę z przegródkami. Nad ostatnim z wymienionych elementów jest półka z szybą, dzięki której zobaczysz zawartość przegródek bez otwierania szuflady. Taki podział wnętrza pozwoli Ci posegregować ubrania i przeznaczyć daną część szafy na konkretny rodzaj odzieży lub dodatków. Znalezienie ulubionego paska zajmie Ci dosłownie kilka sekund!

Strefa przechowywania też może być zachwycająca – szafa Flex z przesuwnymi frontami jest tego najlepszym dowodem. Drzwi są utrzymane w kolorze czarny połysk (lacobel). Duża, błyszcząca powierzchnia dodaje pomieszczeniu głębi i klasy. Czarną taflę szkła podkreśla korpus w wybarwieniu dąb monastery. To połączenie kolorystyczne sprawdzi się w różnego typu aranżacjach – na przykład nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych czy glamour.

Nowoczesna szafa o wymiarach 220,7 × 240 × 66 cm pasuje zarówno do eleganckiej sypialni, jak i wyrazistego pokoju młodzieżowego lub przedpokoju. Przesuwne drzwi pozwalają na ustawienie jej również w wąskim pomieszczeniu. Dużą wygodę podczas użytkowania zapewniają hamulce wchodzące w skład wyposażenia.

Szafy Flex to szeroka gama rozwiązań ułatwiających przechowywanie – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, by samodzielnie stworzyć mebel odpowiadający Twoim potrzebom.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 296.45 kg
Do pobrania