Szafa Flex – przechowywanie w dobrym guście

Szukasz pojemnej szafy w nowoczesnym stylu? Podobają Ci się meble w ciemnych kolorach? Oto idealna odpowiedź na Twoje potrzeby – przesuwna szafa Flex.

Jej środek kryje funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym uporządkujesz swoją garderobę. Do dyspozycji masz 12 półek, w tym jedną z szybą, 2 drążki na wieszaki, półkę dolną ze stojakiem oraz zestaw szuflad, w tym praktyczną szufladę z przegródkami. Nad ostatnim z wymienionych elementów jest półka z szybą, dzięki której zobaczysz zawartość przegródek bez otwierania szuflady. Taki podział wnętrza pozwoli Ci posegregować ubrania i przeznaczyć daną część szafy na konkretny rodzaj odzieży lub dodatków. Znalezienie ulubionego paska zajmie Ci dosłownie kilka sekund!

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Strefa przechowywania też może być zachwycająca – szafa Flex z przesuwnymi frontami jest tego najlepszym dowodem. Drzwi są utrzymane w kolorze czarny połysk (lacobel). Duża, błyszcząca powierzchnia dodaje pomieszczeniu głębi i klasy. Czarną taflę szkła podkreśla korpus w wybarwieniu dąb monastery. To połączenie kolorystyczne sprawdzi się w różnego typu aranżacjach – na przykład nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych czy glamour. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Nowoczesna szafa o wymiarach 220,7 × 240 × 66 cm pasuje zarówno do eleganckiej sypialni, jak i wyrazistego pokoju młodzieżowego lub przedpokoju. Przesuwne drzwi pozwalają na ustawienie jej również w wąskim pomieszczeniu. Dużą wygodę podczas użytkowania zapewniają hamulce wchodzące w skład wyposażenia.

Szafy Flex to szeroka gama rozwiązań ułatwiających przechowywanie – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, by samodzielnie stworzyć mebel odpowiadający Twoim potrzebom.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 296.45 kg
Do pobrania