Szafa Flex – najwyższy poziom funkcjonalności

 

Szafa to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Zapewnia ona porządek w przechowywaniu ubrań i pozwala zachować estetykę wnętrza. Duża szafa Flex o wymiarach 220,7 x 240 x 66 cm to gwarancja nowoczesnej stylistyki, wygody i funkcjonalności.

 

Szafa przykuwa uwagę przesuwnymi drzwiami w kolorze czarny połysk. Zapewniają one wygodny i cichy dostęp do jej zawartości. Podobnie, jak umieszczone wewnątrz szafy szuflady, które zostały osadzone na prowadnicach z cichym domykiem i pełnym wysuwem. Jest to szczególnie ważne, gdy szafa ulokowana jest w sypialni. Dzięki temu nie hałasujesz i nie obudzisz nikogo z domowników.

Wnętrze szafy to aż 14 półek, 2 drążki i 3 szuflady. Wszystko po to, by zapewnić Ci wygodne rozlokowanie ubrań i innych przedmiotów, które chcesz ukryć przed wzrokiem odwiedzających Cię gości.

Wnętrze szafy Flex rozplanowane zostało w przemyślany sposób. Tak, byś z łatwością miał dostęp do wszystkich schowanych części garderoby.

Drążki zapewnią dużo miejsca na marynarki, koszule czy bluzki. Dzięki temu unikniesz prasowania i szybko wybierzesz się do pracy.

Górne półki to idealne miejsce na pościel, ręczniki i ubrania, których używasz rzadziej. Z lewej strony możesz przechowywać złożoną bieliznę, jeansy czy swetry. Znajdziesz tam też przestrzeń na plecak czy torbę. Szuflady to naturalne miejsce na bieliznę, a dolne półki na obuwie.

Wnętrze szafy Flex oraz wyposażenie dodatkowe wykonane zostało w praktycznym kolorze szare płótno.

 

Mebel świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Zapewni dużo miejsca do przechowywania i będzie mocnym punktem aranżacji sypialni czy pokoju.

 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 282.35 kg
Do pobrania