Subtelna i praktyczna propozycja — szafa Flex

Wybór szafy nie należy do najprostszych zadań. Należy bowiem dopasować mebel do stylu pomieszczenia i jego metrażu. Nie sposób również przejść obojętnie obok wnętrza szafy, od którego w dużej mierze zależy jej funkcjonalność. Jeśli poszukujesz stosunkowo uniwersalnego modelu, zaprojektowanego w jasnej kolorystyce — szafa Flex jest jedną z najlepszych możliwych propozycji. Posiada korpus w kolorze szarego wolframu. Drzwi z kolei stanowią połączenie folii w kolorze modrzewiu sibiu jasnego oraz lustra, które powiększy optycznie przestrzeń i nada jej oryginalności. Jej wymiary to 45 cm × 240.7 cm × 218 cm.

Kolorystyka jest dość prosta, jasna, jednak wcale nie oznacza to, że nie jest ciekawa! Przykuwa wzrok i znajdzie zastosowanie zarówno w sypialni, jak i na korytarzu.

Szafa posiada szereg praktycznych półek i szuflad. Dołączony jest także drążek, na którym zawiesisz m.in. kurtki czy bluzy. Praktycznym dodatkiem jest oświetlenie.

Jeśli chcesz, szafę możesz połączyć również z innymi modułami z kolekcji Flex!

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 240,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 192.45 kg
Do pobrania