Szafa Flex 240,7 × 218 × 66 modrzew Sibiu złoty – pojemny mebel w nowoczesnym stylu

Modele takie jak szafa Flex 240,7 × 218 × 66 modrzew Sibiu złoty to coś, co zainteresuje osoby szukające szafy, w której zmieści się sporo rzeczy. Jest idealna do salonu lub przestronnej sypialni. Jej atut to spora powierzchnia lustra, w której można się wygodnie przejrzeć. Lustro daje wrażenie, że pomieszczenie jest optycznie większe, niż w rzeczywistości. Wnosi do wnętrza więcej światła i przestrzeni. Najlepiej prezentuje się w aranżacjach nowoczesnych i skandynawskich.

Szafa Flex 240,7 × 218 × 66 modrzew Sibiu złoty to model zrobiony z wysokiej jakości materiałów. Po prawej stronie znajduje się duże lustro, a z lewej przesuwne drzwi w kolorze drewna. Mebel jest w środku bardzo pojemny, ma półki, szuflady, drążek oraz dolną półkę ze stojakiem, która może okazać się bardzo praktycznym dodatkiem. Istnieje możliwość zainstalowania oświetlenia LED. Dzięki konfiguratorowi możesz zaprojektować szafę według własnych potrzeb. Gotowy model również jest niezwykle praktyczny. Kolory szafy: biały (korpus), modrzew Sibiu złoty (front), srebrny (tor jezdny, uchwyt). Jej wymiary wynoszą: 240,7 × 218 × 66 cm.

Szafa Flex modrzew Sibiu złoty będzie efektownie wyglądać w otoczeniu jasnych kolorów (drewno, białe meble, dodatki), dlatego to doskonały pomysł do aranżacji skandynawskiej.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 240,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 276.9 kg
Do pobrania