Szafa Flex biel i dąb Stirling – gustowna szafa do salonu

Szafa Flex biel i dąb Stirling to model o ładnym designie. Jest praktyczna i funkcjonalna, środkowy segment jej frontu stanowi lustro, co przydaje się w codziennym użytkowaniu. Idealna do salonu i sypialni. Ma dużą pojemność, dzięki czemu można znaleźć w niej miejsce dla swoich rzeczy - począwszy od bielizny, przez bluzki, spodnie, aż po wyjściowe koszule czy sukienki. Najlepiej prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, eklektycznym. Jest dość uniwersalna, więc łatwo dopasować ją do innych mebli i dodatków.

Szafa Flex biel i dąb Stirling to mebel wykonany z solidnych materiałów. Ma estetyczny design, front szafy jest w kolorze ciepłego drewna, a środek zajmują powierzchnie luster, co ułatwi codzienne komponowanie stylizacji przed wyjściem. Szafa ma dużo półek, szufladki, drążek i dolną półkę ze stojakiem. Za dodatkową opłatą można zainstalować w niej oświetlenie LED. To jeszcze bardziej usprawni jej użytkowanie. Kolory szafy: biały (korpus), dąb Stirling (fronty), srebrny (uchwyt, tor jezdny). Jej wymiary to: 240,7 × 218 × 66 cm.

Praktyczna szafa Flex to idealna propozycja do salonu z klasycznym umeblowaniem i dodatkami. W niewielkim i średnim pomieszczeniu pozwoli na zaoszczędzenie miejsca na lustro.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 240,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 263.7 kg
Do pobrania