Szafa Flex – przechowywanie w luksusowej oprawie

Urządzasz wymarzoną sypialnię dla dwojga? Oprócz dużego, wygodnego łóżka, nastrojowego oświetlenia i puszystego dywanu nie może zabraknąć w niej również szafy, która pomieści ubrania Twoje i partnera. Szafa Flex to mebel, który stanie na wysokości zadania. Jej pojemne wnętrze i niebanalny wygląd sprawią, że w nowej sypialni z przyjemnością zaczniesz i zakończysz każdy dzień.

Pojemna szafa z frontami przesuwnymi odpowie na wszystkie potrzeby dotyczące przechowywania. Układ wyposażenia wewnętrznego zaprojektowany został z myślą o wydzieleniu praktycznych stref dla dwóch dorosłych osób. Dzięki temu będziesz pewność, że lekkie sukienki nie zagubią się pośród koszul i garniturów, a w szafie znajdzie się miejsce również na poduszki czy koce.

Szafa o wymiarach 260 × 66 × 240 cm posiada:

·         8 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         6 półek, na których poukładasz m.in. swetry, koszulki lub tekstylia;

·         1 szeroką półkę dolną i 2 dolne przegródki,

·         1 drążek na wieszaki,

·         6 praktycznych szuflad na bieliznę i akcesoria,

·         2 fronty przesuwne.

Korpus w kolorze dąb monastery uzupełniają fronty w podwójnym wybarwieniu: dąb monastery i lacobel magnolia. Lśniące wstawki dodają matowym frontom lekkości i nowoczesnego charakteru.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania. Oświetlenie LED uruchamiane za pomocą czujnika ruchu to dodatkowy atut prezentowanego mebla. Hamulce do przesuwnych frontów wchodzące w skład wyposażenia sprawią, że otwieranie i zamykanie drzwi będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Flex - wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 260.7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 320.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Oświetlenie za dodatkową opłatą
Atuty produktu
10 lat gwarancji