Szafa Flex – przechowywanie w luksusowej oprawie

Urządzasz wymarzoną sypialnię dla dwojga? Oprócz dużego, wygodnego łóżka, nastrojowego oświetlenia i puszystego dywanu nie może zabraknąć w niej również szafy, która pomieści ubrania Twoje i partnera. Szafa Flex to mebel, który stanie na wysokości zadania. Jej pojemne wnętrze i niebanalny wygląd sprawią, że w nowej sypialni z przyjemnością zaczniesz i zakończysz każdy dzień.

Pojemna szafa z frontami przesuwnymi odpowie na wszystkie potrzeby dotyczące przechowywania. Układ wyposażenia wewnętrznego zaprojektowany został z myślą o wydzieleniu praktycznych stref dla dwóch dorosłych osób. Dzięki temu będziesz pewność, że lekkie sukienki nie zagubią się pośród koszul i garniturów, a w szafie znajdzie się miejsce również na poduszki czy koce.

Szafa o wymiarach 260 × 66 × 240 cm posiada:

·         8 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         6 półek, na których poukładasz m.in. swetry, koszulki lub tekstylia;

·         1 szeroką półkę dolną i 2 dolne przegródki,

·         1 drążek na wieszaki,

·         6 praktycznych szuflad na bieliznę i akcesoria,

·         2 fronty przesuwne.

Korpus w kolorze dąb monastery uzupełniają fronty w podwójnym wybarwieniu: dąb monastery i lacobel magnolia. Lśniące wstawki dodają matowym frontom lekkości i nowoczesnego charakteru.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania. Oświetlenie LED uruchamiane za pomocą czujnika ruchu to dodatkowy atut prezentowanego mebla. Hamulce do przesuwnych frontów wchodzące w skład wyposażenia sprawią, że otwieranie i zamykanie drzwi będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 260.7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 316.7 kg
Do pobrania