Szafa Flex jasnoszara – stylowy powiew nowoczesności

Efektowna, pełna blasku szafa Flex jasnoszara optycznie dodaje przestrzeni wnętrzom, w których się znajduje. Można postawić ją w reprezentacyjnym salonie, obszernej sypialni i gabinecie. Jest pojemna, praktyczna i elegancka. Jej design to kwintesencja nowoczesnych rozwiązań. Z pewnością trafi w gust osób, które lubią współczesny klimat. Najlepiej prezentuje się w aranżacjach nowoczesnych i glamour. Doskonale wygląda w chłodnej kolorystyce, zarówno jasnej jak i ciemnej. Szafa Flex jasnoszara będzie wspaniałą ozdobą twojego salonu.

Szafa Flex jasnoszara wykonana została z dobrej jakości surowców, w tym materiału lacobel - błyszczącego, efektownego i łatwego w utrzymaniu w czystości. Front szafy w połowie składa się z lacobel, a w połowie z luster, dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz już mieć dodatkowego lustra na ścianie. Przestronne wnętrze szafy pozwoli na umieszczenie w niej dużej ilości garderoby. Można zainstalować oświetlenie LED za dodatkową opłatą. Kolory szafy to: szary wolfram (korpus), magnolia (front lacobel) i srebrny (tor jezdny i uchwyt). Jej wymiary wynoszą 260,7 × 128 × 45 cm.

Nowoczesna szafa Flex pasuje do innych mebli na połysk, mebli w kolorze białym, szarym i grafitowym oraz do dodatków chromowanych i srebrnych.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 260,7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 222.54 kg
Do pobrania