Szafa Flex – drewniany odcień, który każdemu przypadnie do gustu

Zastanawiasz się, jak zagospodarować fragment wolnej przestrzeni w rogu ściany swojej sypialni? W tym celu idealnie sprawdzi się szafa Flex o wymiarach 50 x 240 x 66 cm. Szafę możesz dowolnie aranżować z innymi modułami kolekcji Flex, tworząc stylowe, funkcjonalne segmenty.

Prosta i elegancka szafa dysponuje przestrzenią do posegregowania różnych elementów garderoby. We wnętrzu szafy znajduje się metalowy drążek, który umożliwi Ci schludne przechowywanie sukienek, koszul i marynarek. W trzech dolnych, wysuwanych szufladach możesz umieścić swoją bieliznę lub dodatki do codziennych stylizacji. Dwie górne półki mogą stanowić miejsce np. na komplety pościeli i ręczników.

Jeśli dobrze czujesz sie w jasnych, neutralnych i stonowanych aranzacjach, stylowa, a zarazem uniwersalna szafa jest propozycją dla Ciebie! Zarówno jej front, jak i korpus są wykończone w kolorze dębu sonoma, który nadaje szafie eleganckiego charakteru. Powierzchnia o takim wybarwieniu nasuwa przyjemne skojarzenia z beztroskimi wędrówkami po leśnych szlakach. Szafa jest więc idealnym dopełnieniem aranżacji przytulnego wnętrza.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Flex - wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 240 cm
Waga 90.9 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą