Szafa Flex – porządek na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz małej szafy ubraniowej? Z pomocą przychodzi wąska szafa Flex! Zabiera minimalną ilość miejsca, a jednak sprawi, że sporo rzeczy zniknie z zasięgu Twojego wzroku. W efekcie wnętrze będzie wyglądać na bardziej uporządkowane!

Szafa z uchylnym frontem to pomysł na zagospodarowanie kącika w sypialni, gabinecie czy przedpokoju. W środku masz do dyspozycji 3 półki i niewielki drążek na wieszaki. Możesz trzymać w środku na przykład kurtki i sezonowe dodatki.

Szafa o wymiarach 50 × 240 × 45 cm to nie tylko funkcjonalność, lecz także ciekawy wygląd. Front typu ramiak został pomalowany na głęboki grafit. W tym samym kolorze jest również korpus, więc całość prezentuje się bardzo elegancko. Wygodny dostęp do wnętrza szafki zapewnia czarny, punktowy uchwyt. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafa typu słupek o głębokości 45 cm zmieści się nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Dobrze wykorzystuje jego wysokość, a jednocześnie zabiera mało miejsca na podłodze. Uniwersalna kolorystyka i prosty kształt składają się na mebel, który pasuje do aranżacji nowoczesnych, skandynawskich i vintage. Grafit świetnie współgra na przykład z szarością, beżem, bielą czy ciepłymi odcieniami drewna.

Szafy Flex to elastyczne rozwiązania, które pozwolą Ci uporządkować przestrzeń – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz swój wymarzony mebel.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

 

 

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 240 cm
Waga 52.55 kg
Do pobrania