Szafa Flex – mała, ale pojemna

Nawet najmniejszy metraż można funkcjonalnie urządzić. Dobrym pomysłem na zagospodarowanie małego kącika jest wąska i płytka szafa Flex. Za pełnym frontem ukryjesz ubrania i dodatki, a Twoje wnętrze zyska harmonijny wygląd.

Szafa z uchylnym frontem może stanąć na przykład w gabinecie, przedpokoju czy sypialni. W środku są 2 półki i drążek na wieszaki. Mebel ma wymiary 50 × 218 × 45 cm, więc z łatwością znajdziesz na niego miejsce, tym bardziej, że prezentuje się bardzo elegancko.

Uwagę przyciąga front typu ramiak w kolorze głębokiego grafitu. Ten sam odcień zastosowano na korpusie szafy, co wpływa na spójny charakter całości. Uchylny front otworzysz za pomocą czarnego, punktowego uchwytu. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafa typu słupek o głębokości 45 cm urzeka prostym kształtem i uniwersalną kolorystyką. Stawiając na tego typu rozwiązania, łatwiej przeprowadzisz kolejne zmiany aranżacyjne. Mebel możesz też przestawić do innego pokoju. Szafa pasuje do wnętrz nowoczesnych, i tych bardziej klasycznych. Świetnie dopełni stylistykę vintage i scandi, zwłaszcza jej ciemniejszą odmianę – dark nordic. Grafit pięknie współgra z szarością, bielą, odcieniami drewna, dlatego jest tak chętnie wybierany do domowych przestrzeni.

Szafy Flex to wiele możliwości przechowywania – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć indywidualny projekt.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.