Szafa Flex – mała, ale pojemna!

Urządzasz sypialnię w stylu nowoczesnym lub skandynawskim? W takim razie minimalistyczna szafa znakomicie dopełni aranżację wnętrza. Jej front jest wykończony lustrzanym panelem oraz panelem w białym, połyskującym kolorze. Dzięki połączeniu bieli i lustrzanej powierzchni, pomieszczenie stanie się optycznie rozświetlone i jaśniejsze, a także bardziej przytulne.

Rozmieszczenie miejsc do przechowywania wewnątrz szafy jest niezwykle intuicyjne. Dolną przestrzeń w szafie zajmują trzy szuflady z pełnym wysuwem wyposażone w mechanizm cichego domyku. Na wysokości klatki piersiowej znajduje się metalowy drążek, na którym możesz powiesić wieszaki ze swoimi marynarkami, sukienkami czy spodniami. Nad drążkiem znajduje się pojemna półka na modowe akcesoria. Jeśli lubisz, kiedy każdy element garderoby jest na właściwym miejscu, szafa Flex jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Rozmiary szafy wynoszą 75 x 218 x 66 cm. Dzięki kompaktowym wymiarom produkt sprawdzi się doskonale w ciasnych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Nowoczesna szafa pasuje również do przestronnych wnętrz, gdzie można ją połączyć z innymi modułami dostępnymi w kolekcji Flex.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 218 cm
Waga 106.45 kg
Do pobrania