Praktyczna, dwudrzwiowa szafa Flex

Szafa Flex to połączenie funkcjonalności i estetyki. Prezentuje się elegancko i nowocześnie. Posiada korpus w kolorze szarego wolframu oraz drzwi w kolorze modrzewiu sibiu złotego. Barwy te wprost idealnie ze sobą korespondują. Wpiszą się w pomieszczenie zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Jest to szafa dwudrzwiowa, która sprawdzi się zarówno osobie dorosłej, jak i nastolatkowi.

Poza wyglądem zewnętrznym, ogromne znaczenie w przypadku szafy ma również jej wnętrze. Szafa Flex posiada półkę, zestaw szuflad oraz drążek, na którym zawiesisz kurtki, sukienki czy bluzy. Szafa ta świetnie sprawdzi się w roli dodatkowego mebla. Możesz w niej przechowywać ubrania, które rzadko nosisz lub które są przeznaczone na następny sezon.

Szafa posiada 66 cm głębokości 75 cm szerokości oraz 218 cm wysokości. Sprawdzi się w pomieszczeniu o każdym metrażu! Jest praktyczna i uniwersalna. W razie potrzeb szafę możesz połączyć również z innymi modułami z kolekcji Flex.

Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno. Oprócz tego proponujemy również oświetlenie, dzięki któremu układanie czy szukanie odpowiednich ubrań, będzie bezproblemowe, także wieczorem lub nawet nocą!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 218 cm
Waga 96.7 kg
Do pobrania