Szafa Alameda – pojemna, stylowa i funkcjonalna

Właśnie wróciłaś z zakupów, a kolejne torebki z ubraniami lądują na podłodze? W dotychczasowej szafie nie mieści się już za wiele? Dość! Szafa Alameda została stworzona specjalnie dla Ciebie. Dzięki niej wiosenne porządki przeprowadzisz szybko i sprawnie.

Pojemna, trzydrzwiowa szafa pomoże Ci wszystko poukładać, zorganizować i przechowywać. Koszulki, spodnie, sukienki i garnitury znajdą swoje stałe miejsce. Do dyspozycji masz 3 półki, 2 pojemne szuflady i drążek na wieszaki.

Opowiedzmy o designie. Jasny korpus w kolorze biały połysk połączono z frontami biały wysoki połysk – to tworzy doskonałe tło dla blatu w kolorze dąb westminster. Pokrycie blatu i cokołu folią, w subtelny sposób odzwierciedla naturalne usłojenie i fakturę drewna.

Duża przestrzeń pod drążkiem to dodatkowe miejsce do przechowywania. Możesz tam ustawić walizkę lub buty. W ich organizacji pomoże praktyczna półka (w opcji), która wydzieli dla nich miejsce.

Troszczymy się o komfort użytkowania naszych mebli, dlatego wyposażyliśmy zawiasy w system cichego domyku, który połączy fronty z korpusem niemal bezszelestnie.

Szafę Alameda możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji, tj. łóżko, toaletka czy komody. Dobierz je do siebie i ciesz się spójną i ergonomiczną przestrzenią.

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 201,5 cm
Waga 137.82 kg
Do pobrania