Szafa Alameda - z lustrzanym frontem

Podczas urządzania wnętrza liczy się zachowanie równowagi, ergonomii i stylowej wizytówki mieszkania. W tej roli sprawdzi się nowoczesna i rozbudowana kolekcja Alameda. Znajdziesz w niej fronty w połysku, ozdobne detale oddające piękno usłojenia drewna oraz markowe akcesoria.

W Twoim przedpokoju nie może zabraknąć praktycznej szafy do przedpokoju Alameda. Szafa kryje w sobie półki na czapki, szaliki czy rękawiczki oraz drążek na wieszaki, gdzie możesz schować kurtki i płaszcze. Do dyspozycji masz także 2 kompaktowe szuflady.

Lustro umieszczone na froncie, optycznie rozjaśni wnętrze i je powiększy. Tobie da możliwość przejrzenia się przed wyjściem lub po powrocie z pracy.

Oświetlenie LED umieszczone pod blatem ułatwi odnalezienie każdego przedmiotu.

Korpus w kolorze biały połysk dopełniają fronty w kolorze biały wysoki połysk. Ich przełamaniem jest cokół oraz stylowy blat w naturalnym wybarwieniu dąb westminster, który oddaje piękno i fakturę naturalnego usłojenia drewna.

Charakter mebla podkreśla dekor na szufladzie i froncie.

Komfortowy dostęp do mebla zapewniają zawiasy z cichym domykiem. To dzięki nim front łączy się z korpusem niemal bezszelestnie.

Aby stworzyć spójną zabudowę przedpokoju i salonu możesz zestawić szafę Alameda z pozostałą częścią kolekcji. Łącz ze sobą poszczególne elementy i dopasuj zabudowę do potrzeb i rozmiaru wnętrza.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 82 cm
Wysokość 201,5 cm
Waga 76.65 kg
Do pobrania