Szafa Alameda - przechowywanie w przedpokoju

Dla wielu osób dom to przestrzeń, w której odpoczywają i ładują baterię. Dlatego tak ważne jest by w jego aranżacji zachować harmonię pomiędzy stylem a funkcjonalnością. Efektowną zabudowę stworzysz z nowoczesną kolekcją Alameda.

Przedpokój to wizytówka całego mieszkania, dlatego ważną rolę odgrywają w nim meble. Szafa Alameda dopełnia możliwości przechowywania w salonie lub korytarzu. Sprawdzą się w tym liczne półki, które na dobre zaprowadzą porządek wśród przechowywanych rzeczy. Drobiazgi możesz schować w 2 kompaktowych szufladach.

Oświetlenie LED umieszczone pod blatem zachwyci gości, a także ułatwi odnalezienie konkretnej rzeczy.

Na uwagę zasługuje zestawienie korpusu w kolorze biały połysk i frontów w kolorze biały wysoki połysk z elementami w wybarwieniu dąb westminster. Blat i cokół w tym kolorze oddaje piękno i fakturę naturalnego usłojenia drewna.

Efektowną ozdobą gładkich frontów jest dekor na szufladzie i szafce.

Podczas codziennego użytkowania docenisz zawiasy z cichym domykiem, które w ostatniej fazie zamykania zwalniają front i powoli go dociągają.

Szafę do przedpokoju Alameda możesz połączyć z innymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną i stylową zabudowę pomieszczenia. W linii znajdziesz również meble idealne do salonu i sypialni.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 82 cm
Wysokość 201,5 cm
Waga 73.85 kg
Do pobrania