Szafa Assen – do przechowywania ubrań

Masz już pewien pomysł na aranżacje swojego salonu i szukasz do niego odpowiednich mebli? Sprawdź nowoczesną kolekcję Assen, w której znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz – witryny, komody, szafkę RTV i szafę. Linia mebli do salonu zachwyci prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni.

Praktyczna i pojemna szafa Assen sprawdzi się w przechowywaniu eleganckich ubrań, tj. sukienki, garnitury, płaszcze oraz dodatki (kapelusze, szale, krawaty) i walizek. W ich organizacji pomoże szeroki drążek na wieszaki oraz 2 półki: górna i dolna. Oprócz drążka na wieszaki potrzebujesz jeszcze półek? Możesz odmienić wnętrze szafy zakupując przegrodę z półkami.

Korpus w wybarwieniu biały połysk i fronty w kolorze biały wysoki połysk tworzą stylowe, jasne połączenie – idealne do nowoczesnych wnętrz.

Aby ułatwić korzystanie z mebla, wyposażyliśmy go w proste uchwyty w kolorze czarny połysk oraz  zawiasy z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem.

Szafa Assen to jeden z elementów rozbudowanej kolekcji Assen. Dobierz do niej witryny, regały, półkę, szafkę RTV i stwórz wymarzoną aranżację swojego salonu. 

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 200 cm
Waga 81.5 kg
Do pobrania