Szafa 100/200/60 - nadaj meblom własny styl

 

Meble są wizytówką domu. Z kolekcją Modeo dostosujesz je do swoich potrzeb i gustu. Dzięki innowacyjnemu konfiguratorowi w kilka minut stworzysz własny projekt mebli bez wychodzenia z domu. Nadaj własny styl regałom, komodom, szafce RTV czy biurku. Dopasuj do nich uchwyty, nóżki, dodatkowe blaty oraz przytulne, energooszczędne oświetlenie LED.

Możesz również zdecydować się na gotowy zestaw mebli, dostępny w kolekcji Modeo.

Szafa 100/200/60 idealnie uzupełni salon, przedpokój lub sypialnię. Przechowuj w niej ubrania, buty oraz inne rzeczy, które powinny mieć swoje stałe miejsce. Wybierz liczbę półek - dzięki temu dostosujesz szafę do swoich potrzeb w zależności od tego, czy wolisz powiesić ubrania na wieszaku, czy przechowywać je w złożonej formie. Określ kolor korpusu oraz frontów. Dobierz do nich również wzór uchwytów i rodzaj nóżek

Szafa z kolekcji Modeo uzupełni aranżacje w różnym stylu - zarówno minimalistyczne, surowe, jak i te bardziej ekstrawaganckie.

Jeśli chcesz zachować spójną aranżację pomieszczenia, dobierz szafkę RTV, regały, witryny, biurko i komody z kolekcji Modeo i ciesz się kolekcją mebli w swoim stylu.

 

Szafę Modeo 100/200/60 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 6 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego