Szafa Dodson – idealnie skrojona na Twoje potrzeby

Szafa jest kluczowym wyposażeniem każdego domu. Nie sposób pominąć jej w aranżacji przestrzeni. To w końcu w niej lądują ubrania, stylizacje i buty. Szafa ma inną funkcję niż pozostałe meble. Nie ma blatu, półki czy innego miejsca służącego do ekspozycji dekoracji. Cała jej przestrzeń jest stricte użytkowa. Czy to oznacza, że jest złem koniecznym? Nie. Odpowiednio dopasowana do wnętrza szafa również może stanowić o jego stylu czy charakterze.

 

Szafa z kolekcji Dodson ma wymiary 100 x 200,5 x 55,5 cm. Nie jest duża, ale dzięki przemyślanemu rozkładowi, bardzo funkcjonalna. Za głównymi drzwiami szafy znajdziesz przestrzeń z dwoma drążkami, którą w prosty sposób – dokupując 3 półki – możesz podzielić na wnętrze do powieszenia ubrań i część bieliźnianą.

Na dole jest kolejna półka np. na buty i dwie szuflady, w których ulokujesz skarpety lub inne niewielkie części garderoby.

 

Szafa nawiązuje stylem do wnętrz loftowych i industrialnych. Połączenie dębu Artisan z czernią nadaje kolekcji Dodson oryginalny urok. Świetnie wyglądające, czarne uchwyty z metalu i niebanalne nóżki dodają lekkości i charakteru. Wszystkie prowadnice i zawiasy posiadają cichy domyk, co bardzo korzystnie wpływa na komfort ich użytkowania.

 

Dzięki naturalnej kolorystyce i czarnym akcentom kolekcja mebli Dodson doskonale prezentuje się w sypialni lub salonie. Z łatwością dopasowuje się do wnętrza, wprowadzając nowoczesny i przemyślany design.