Szafa Flex – nieprzeciętny design i dobrze zorganizowana przestrzeń

 

Nie dysponujesz dużą przestrzenią, ale zależy Ci na pojemnym, nowoczesnym meblu, który wyróżnia się przemyślanym układem wnętrza?

 

Szafa Flex o wymiarach 100 x 240 x 66 cm świetnie sprawdzi się w przestrzeni małej sypialni, przedpokoju czy pokoju młodzieżowego. Jest ona naturalnym wyborem dla osób, które cenią sobie prostą formę, funkcjonalność i modny design.

 

Dwudrzwiowa szafa Flex posiada korpusy w kolorze dąb monastery i oklejone lustrami fronty. Bez względu na to, gdzie ustawisz mebel, lustro będzie interesującym i użytkowym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko skontrolujesz swój wygląd przed wyjściem do pracy, na uczelnię czy na spotkanie ze znajomymi. Lekko i wygodnie działające drzwi przesuwne pozwalają na maksymalne wykorzystanie miejsca w pomieszczeniu.

Wnętrze szafy Flex pozwoli Ci optymalnie ulokować wszystkie elementy stroju. Po lewej stronie mebla do Twojej dyspozycji są dwa drążki, na których rozwiesisz marynarki, żakiety, kurtki czy koszule. W ten sposób unikniesz zagnieceń i konieczności czasochłonnego prasowania.

Trzy – umieszczone na dole po prawej stronie – szuflady sprawdzą się podczas przechowywania bielizny, dodatków czy skarpet. Półki nad nimi to przestrzeń na złożone części garderoby takie jak: bluzy, swetry, koszulki czy dresy. A górną przestrzeń podzieloną na cztery strefy możesz zapełnić rzadziej używanymi rzeczami.

Wnętrze szafy Flex wykonano w praktycznym kolorze szare płótno, a szuflady posiadają istotne dla wygodnego użytkowania prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem.

 

Postaw na nieprzeciętny design i dobrze zorganizowaną przestrzeń dwudrzwiowej szafy Flex. Dzięki temu zyskasz użyteczne i estetyczne wnętrze, w którym wszyscy domownicy będą się czuli komfortowo.

 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 169.771 kg
Do pobrania